Forum miłośników ciągników własnej produkcji

SAMy, łunochody, ESioki i inne konstrukcje własne

Wyszukiwanie zaawansowane
Teraz jest 22 wrz 2017, o 06:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Reklama.
PostNapisane: 7 maja 2012, o 13:29 

Witam, forum bardzo mi się spodobało, to jest to, czego szukałem. :) Ale jednak miło by było, gdyby było bardziej żywe, miało więcej użytkowników, również stałych. Dlatego stwierdziłem, że mogę zająć się jako taką reklamą, porozsyłać bannery na zaprzyjaźnione, duże serwisy motoryzacyjne (np "retrotraktor [tam również jest wielu posiadaczy sam'ów], fora o tematyce polskiej motoryzacji) Co sądzicie o moim pomyśle? Potrzebuję tylko kogoś, kto wyprodukowałby taki banner, nawet kilka rodzai, taki do wklejenia do podpisu, oraz taki do umieszczenia na stronie. Chcę się przyczynić do rozwoju forum, bo jak już wyżej powiedziałem, bardzo mi się spodobało.

Pozdrawiam, Łukasz.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Reklama.
PostNapisane: 7 maja 2012, o 22:51 

No prosze... 2 dni temu zarejestrowany a już chce promowac forum :) Oczywiście Twój pomysł jest bardzo interesujący :mrgreen: Co do bannerów to musimy zaczekać na jakiegoś chętnego grafika... Ja nawet byłbym chętny ale conajwyżej paintem potrafię operować :lol:

PostNapisane: 8 maja 2012, o 10:36 

Wszystko spoko bardzo chętnie tylko Admin dalej nikomu nie dał pełnej opcji moderowania tzn panelu admina i chyba dalej niemamy pełnej możliwości panowania nad forum....

PostNapisane: 9 maja 2012, o 10:28 

Właśnie, admin... Nie ma go na forum? Przeglądając tematy nie zauważyłem żadnego "czerwonego" odpowiadającego w temacie.

Jest również jeszcze jedna forma reklamy, moim zdaniem bardzo skuteczna. Przyznam się, popełniłem kilka filmików promujących fora motoryzacyjne o profilu "motorowery" i przyciągają one dość dużą liczbę użytkowników. Myślę, że w przypadku sam'ów przyciągnie to jeszcze więcej chętnych, bo nie ma dużo for o tej tematyce, natomiast motorowerowych jest od przysłowiowego groma. :)

PostNapisane: 9 maja 2012, o 23:02 

A gdzie można taki filmik pokazowy twój zobaczyć?chętnie obejrzę

PostNapisane: 9 maja 2012, o 23:03 

coś Ty :P u nas "czerwonych" jest pod dostatkiem :lol:

co do Admina na forum.... owszem jest 8-) ale narazie zajęty 8-) ale jak jest potrzeba to da się wszytko załatwić :)

I ostatnia kwestia... Mozesz pochwalić się tutaj jednym z tych filmików o których wspomniałeś. No ale zeby zrobić film promujący o Naszym forum to musiałbyś pozbierać zdjęcia z różnych Naszych tematów --- czyli sporo pracy i czasu. No ale jak jesteś chętny to czemu nie :) Chętnie nawet nagrodził bym Cię za taki właśnie film... ale narazie nie mam jak :| choć browara zawsze mogę postawić :mrgreen:

i Tak jak napisał Baro , żaden z nas nie ma pełnego dostępu do panelu administracyjnego. Dlatego też można by się skupić na bannerach (do podpisu np na inne fora) (btw u nas podpisy też nie działaja). Jak już piszę o bannerach i innych.... to muszę napisać że z wielką ochotą bym zmienił bym tego "gościa z megafonem" który jest u góry po lewej stronie :roll:

i jeszcze zapytanie do wszystkich.... Naprawde nie ma wśród nas żadnego grafika ?

ja sam kiedyś zrobiłem banner ale nic pomysłowego :lol:

TU BYŁA GOŁA BABA, KTO NIE WIDZIAŁ NIECH ŻAŁUJE //ocenzurowane.

więc lepiej ja się za to zabierać nie będe :mrgreen:

PostNapisane: 10 maja 2012, o 09:14 

Jak wspomniał kolega mnichu to też bym tego gościa z tym megafonem zmienił.Ja jedynie prezentacje mógł bym zrobić ,jakieś fotki samów, napisy . Ja zrobiłem dwa prezentacje swojego sama i podobało się innym

PostNapisane: 10 maja 2012, o 09:50 

no to chwalimy się .... chwalimy się Panowie :mrgreen:

PostNapisane: 10 maja 2012, o 12:03 

Więc... :) Zapraszam do obejrzenia wszystkich filmików na moim kanale. Jest tam tylko jeden promujący forum i to taki sobie, ale za to jest wiele innych, może bardziej ciekawych. Co do tych motorowerów, to forum było wtedy stosunkowo młode, mało użytkowników = mało zdjęć.

http://www.youtube.com/user/LukaszSooPL?ob=0

Dodam, że największą popularnością cieszą się te 3 filmy:

- http://www.youtube.com/watch?v=MziFaJgi ... ature=plcp

- http://www.youtube.com/watch?v=7xNysL7G ... ature=plcp

- http://www.youtube.com/watch?v=nO7DAUfl ... ature=plcp (jako ciekawostkę dodam, że udało mi się pozyskać sporą ilość zdjęć Wladimirca 4x4)

Dodam, że swojego czasu miałem można powiedzieć.. "obsesję" na punkcie fotografowania polskich pojazdów, wszystkich, motocykle, samochody, ciągniki. Łaziłem po krzakach, szukałem różnych "białych kruków" praktycznie od małego, pamiętam jak przesiadywałem w rozbitym Polonezie 3d sąsiada, to było auto.. Nawet nie zdawałem sobie sprawy jakim jestem szczęściarzem, że mogę usiąść za kierownicą i się pobawić w takim unikacie, niestety nie wiedziałem co to za kwiatek, potem poszedł do huty, teraz pukam się w czoło, kiedy pomyślę, co sąsiad oddał na złom.. Miałem parę Rometów, motorynka, Ogar 205 i perełka, Romet Polo 50, wysoka kierownica, zbiornik od sporta, też go znalazłem łażąc po krzakach, kupiony za 70 zł, niestety już sprzedany. Jakiś rok temu znalazłem na jakimś zapuszczonym podwórku Mikrusa, kontaktowałem się z muzeum na węglowej w Białymstoku, niestety, Pan żąda za niego kosmicznej sumy, 10000 zł..

PostNapisane: 10 maja 2012, o 18:16 

mogę stworzyć taki film pokazowy ''prezentacje '' tylko czy koledzy nie będą nic mieli przeciwko o publikacje ich zdjęć samów

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]