Forum miłośników ciągników własnej produkcji

SAMy, łunochody, ESioki i inne konstrukcje własne

Wyszukiwanie zaawansowane
Teraz jest 20 wrz 2017, o 13:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przenosiny forum a finansowanie.
PostNapisane: 3 kwi 2013, o 00:06 

Właścicielem postów jest ich autor. Jeżeli ktoś stwierdzi, że nie życzy sobie swoich wątków na drugim forum to zostaną usunięte.
W sumie jedyną osobą która mogła by mieć do mnie (do nas?) żal, o przeniesienie forum, mógłby to być administrator tego forum... Ale on to forum opuścił.

Po co vpsa? Większe możliwości i swoboda.

Domeny? To zaproponuj coś sensowniejszego, te nazwy ogólnie kojarzą się z pojazdami typu "sam", nie tylko z takimi które mają silniki typu "es" czy inne stare konstrukcje.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 3 kwi 2013, o 22:21 

Może po prostu forum zostanie tu gdzie jest, jeśli admin pojawi się na forum to może komuś przekazać pałeczkę. Nikt nie powiedział że może być tylko jeden administrator, może być ich np. trzech.

PostNapisane: 4 kwi 2013, o 08:53 

I nadal będzie ten sam crap z serwerem co jest. Nadal będą nachalne reklamy, ciągle nie będzie działało autologowanie i utrzymywanie sesji (bo to jest wina konfiguracji serwera a nie admina, admin forum tutaj nie ma nic do gadania), nadal ograniczy się ta strona do samego forum i "może admin się pojawi", pamiętasz rozmowę z adminem rok temu? W wątku o drugim adminie napisał:

"Administrator jest

Zastanawia się nad najlepszym rozwiązaniem, dajcie jeszcze ze dwa, trzy dni, jest mały problem natury technicznej "

"pokolorował" ludzi i na tym rozmowa się zakończyła, bo moderator praktycznie nic nie może...

Dowiadywałem się w Dziale Bezpieczeństwa w mojej firmie (firm dla której świadczę usługi też zajmuje się m.in tego typu darmowymi forami) czy jest legalne skopiowanie forum i tak mówiłem, tylko autor posta może mieć jakieś pretensje i zażądać usunięcia treści z nowego forum.

PostNapisane: 4 kwi 2013, o 09:53 

Rozumiem, podejrzewam że nasi forumowicze pewnie by nie mieli żadnych sprzeciwów żeby skopiować ich posty.

PostNapisane: 4 kwi 2013, o 10:09 

Jeśli nie będzie innego wyjścia..., chociaż mam opory natury moralnej, bo to działania trochę partyzanckie. Wolałbym żeby nie było to za plecami admina. Pisałem do niego i mam nadzieję że się odezwie. Nawet jeśli nie będzie tym faktem zachwycony to powinien wiedzieć o nowej inicjatywie.

PostNapisane: 4 kwi 2013, o 12:27 

Też uważam , że trzeba by zachować jakieś standardy natury moralnej i próbować nawiązać kontakt z Administratorem i może sprawa da się jakoś załatwić, a może zwiększyć liczbę Administratorów ?.
Poza tym trzeba pomyśleć o naszych formułowiczach , przecież na tym forum jest już spora baza informacji , dotyczących budowy samów , zawarta w postach naszych członków i szkoda było by ją utracić, bo pytać każdego z nich o zgodę na przeniesienie swoich postów na inne forum było by kłopotliwym zadaniem.

PostNapisane: 4 kwi 2013, o 12:47 

Tadek11 - to inaczej, w drugą stronę działa, przenosisz wszystko, i dajesz informację, że jeżeli nie życzą sobie swoich treści na przeniesionym forum mogą wystąpić o ich usunięcie.
myślę, że większość osób raczej będzie przychylna propagowaniu ich treści. W końcu je umiesciła na forum w tym celu.

Jak napisałem, brak admina jest jedną z wielu przyczyn dlaczego to forum słabo się rozwija, niestety nawet jak będzie drugi admin na tym forum to nic to za bardzo nie zmieni.

PostNapisane: 4 kwi 2013, o 12:53 

Vein - no to zwracam honor odnośnie postów ;)

I dokładnie, nawet jakby ten admin był, to się tu nic nie zmieni ;)

Jedynie może chyba zamknąć forum i dać adres do nowego :)

A to dlatego ze to jest postawione na jakimś darmowym shicie który oferuje darmowe fora :evil:

PostNapisane: 4 kwi 2013, o 12:59 

Kto by nie chciał z "budowniczych" dedykowanych galerii dla ich projektów? Żeby zdjęcia wrzucać na serwer forum a nie jakieś zewnętrzne serwisy, dodatkowo każda wrzucana fotka... Jest wiele, wiele możliwości które daje własny serwer.

PostNapisane: 4 kwi 2013, o 13:05 

Vein napisał(a):
Kto by nie chciał z "budowniczych" dedykowanych galerii dla ich projektów? Żeby zdjęcia wrzucać na serwer forum a nie jakieś zewnętrzne serwisy, dodatkowo każda wrzucana fotka... Jest wiele, wiele możliwości które daje własny serwer.

Otóż to! :)

I są już dużo lepsze silniki forum... Trzeba by coś fajnego wybrać :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]