Forum miłośników ciągników własnej produkcji

SAMy, łunochody, ESioki i inne konstrukcje własne

Wyszukiwanie zaawansowane
Teraz jest 20 wrz 2017, o 13:19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Regulamin forum GIEŁDA
PostNapisane: 20 mar 2013, o 19:50 

Siemka :)

Wybaczcie że nie zapytałem o wprowadzenie tegoż regulaminu....

Przeglądając giełdę doszedłem do wniosku że w ogłoszeniach pisanych przez Naszych forumowiczów nie ma najwazniejszych informacji takich jak adres czy kontakt. Nie mówiąc już o zdjęciach czy linkach do zewnętrznych serwerów.

Efektem takich zaniechań są posty typu: "jaka cena" ; "skąd jesteś" :| No dla mnie to niestety czysty spam :|

Regulamin mam nadzieję że wprowadzi troszkę przejrzystości a forum stanie się bardziej przyjazne dla użytkowników :) (choć nie twierdzę że jest źle... :) Bardzo mi się podoba dotychczasowa praca naszych moderatorów, tj : Leorsa oraz Czarnego1983 :) Muszę napisać że mam wgląd na to co wyczyniają nasi moderatorzy :mrgreen:

Proszę Was o opinie.... czy słusznie wprowadziłem ten regulamin..... Czy macie jakiś pomysł na dopisanie jakiegoś punktu bądz zmianę juz dotychczasowych ? :) Chętnie przeczytam jakieś pomysły ;)

Pozdrawiam.. mnichu.... i obiecuję pojawiać się częściej na forum :)

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Regulamin forum GIEŁDA
PostNapisane: 20 mar 2013, o 19:59 

Nowe zasady są jak najbardziej w porządku. Jedyna rzecz z której bym zrezygnował to obowiązkowy nr telefonu.

PostNapisane: 20 mar 2013, o 20:28 

marcin_marcin napisał(a):
Nowe zasady są jak najbardziej w porządku. Jedyna rzecz z której bym zrezygnował to obowiązkowy nr telefonu.
Jestem podobnego zdania, jednak konieczne jest wprowadzenie obligatoryjnego nakazu podania możliwości kontaktu. Może to być numer telefonu, GG, czy e-adres, do decyzji zamieszczającego ogłoszenie.

PostNapisane: 20 mar 2013, o 20:42 

Ja też jestem na tak za nowym regulaminem, będzie porządek bo często są pytania do autora tematu, skąd jesteś jaki masz num tel, wrzuć jakieś zdjęcie itp.
Kolego mnichu, Ja i leors staraliśmy się żeby zapanować nad porządkiem na forum, Dzieki za przydzielenie nam do pomocy kolegów Tadek11 i marcin_marcin :mrgreen:

PostNapisane: 20 mar 2013, o 23:30 

Ja oczywiście też popieram wprowadzenie nowych zasad regulaminowych dotyczących forum giełda. Podstawowe dane dotyczące kupna - sprzedaży jak cena , dane kontaktowe ( dowolnie telefon lub nośniki elektroniczne ) oraz uważam ważne - Miejscowość gdzie można towar kupić , sprzedać , obejrzeć -powinny być obligatoryjne.
Pozdrawiam

PostNapisane: 22 mar 2013, o 22:19 

Poprawione już ;)

Co do dawania ostrzeżeń za niestosowanie się do regulaminu..... No każdy moderator postąpi jak będzie uważał. Jedynie mogę napisać że nasze forum zawiera kilka błedów.... i jednym z nich jest to że ostrzeżenia nie przepadają automatycznie (np. po jakimś czasie). Co oznacza że znieść ostrzeżenie może tylko Admin, tylko jak wiadomo... za często się on nie pojawia. Dlatego jest na naszym forum pare osób z "wiecznym" ostrzeżeniem na koncie.

Oczywiście deligwenci łamiący nagminnie zasady (nie tylko regulaminu Giełda) zasługują na takie wyróżnienie.

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]